president 

Яговкіна Олександра, 11-А

Вітаю вас, хварангівські брати та сестри! Привіт з українського Харкова – міста-героя, символа незламності,  нескореності, мужності нашого народу! Міста, де ми живемо і навчаємося всупереч жорстокій війні, розв’язаній російською федерацією, державою-терористом.

Усім нам, учням і учителям Харківської школи «Дьонсурі» та молодіжній організації учнівського самоврядування Хваранг, президенром якої я є,  зараз вкрай необхідна потужна підтримка з боку різних країн, урядів цих країн і різноманітних організацій. Ця підтримка живить віру в те, що добро обов’язково переможе і «згинуть наші воріженьки». І ми маємо цю підтримку і допомогу та щиросердно дякуємо за неї.

Я щиро дякую Корейській асоціації Лос-Анджелеса і Молодіжній фундації Хваранг, за фінансову допомогу моїй школі, яка не зупиняє навчальний процес і дистанційно навчає учнів, які розкидані зараз по всьому світу. Вдячна вам за організацію курсу англійської та корейської мов, адже це дає нашим учням можливість комунікувати зі всім світом. 

Завдяки зібраним вами коштам наш навчальний заклад уже сьогодні має можливість відремонтувати актову залу школи, яка є центром шкільного осередку Хваранг. В окремих навчальних кабінетах та спортивній залі завдяки вашій матеріальній підтримці вставляємо вікна, які були пошкоджені внаслідок вибухових хвиль від ракетних ударів росії по Харкову. 

Ця робота, яка ведеться вже сьогодні, є важливою і для тих, хто зараз живе в прифронтовому Харкові, і для тих, хто перебуває далеко від рідного дому і рідної школи, адже школа, яка забезпечує освітній процес в умовах війни, – це надія на мирне життя і повернення додому. 

Нині найгострішою проблемою для українських шкіл і для нашої також є питання облаштування надійного бомбосховища – спеціального захисного укриття, яке б відповідало нормам безпеки і дозволило розпочати наступний навчальний рік в офлайн або або змішаному форматі.

Віримо, що світ не втомиться допомагати Україні. Це питання нашого виживання. Ми прагнемо мирного життя, процвітання і  розвитку. Дуже сподіваємося на вашу фінансову підтримку, яка дозволить закривати нагальні потреби закладу в умовах воєнного часу. Спасибі вашим організаціям, їхнім співробітникам і співробітницям. Слава Україні!