Шкільний ярмарок

благодійний предноворічний ярмарок 2017

18.12.2017 було проведено перший предноворічний благодійний ярмарок. На ярмарку були представлені різноманітні товари, які діти разом з батьками готували. Також, було проведено майстер-класи з виготовлення традиційних корейських барабанів, віял, вузлів. Учні купили памперси для дітей-сиріт.

Благодійний предноворічний ярмарок 2019

Передноворічний благодійний шкільний ярмарок!!!

12-13.12.2019 в школі «Дьонсурі» пройшов передноворічний благодійний ярмарок. Організатори: АУС Едельвейс та Євроклуб "Хваранг".

Перший день ярмарки це продаж сувенірів та тістечок. На другий день ярмарки пройшов майстер класс з брелоков з корейськими масками.

За кошти ярмарку купили необхідне для притулку безхатніх тварин (корм, ліки, аксессуари).


еко ярмарок 2020

Екоярмарок є частиною нашого екопроєкту! Reduce, reuse, recycling. 08.10.2020 було проведений шкільний Екоярмарок. Ярмарок відкрили танцем учениці 5-А класу. На екозаході ми втілили ідеї реюзу, ресайклінгу, використання екопродуктів. Брали участь у ярмарці продавці з класів: 2-А, 4-А, 5-А, 6-А, 7-А, 8-А, 9-А. Дякуємо усім, хто взяв участь в організації та проведенні ярмарки: директорці, її заступницям, секретарю, класним керівникам, батькам та учням.