Crowdfunding on GoFunded

Nomotloh

Щорічно ми стаємо боржниками нашої планети. За рік ми витрачаємо на дві третини більше ресурсів, ніж Земля встигає відновити. Якщо так піде і далі, через пару десятків років нам не вистачатиме і двох планет!

Тому ми – екосвідомі учні та вчителі комунального закладу «Гуманітарна гімназія № 1 імені Миколи Івановича Пирогова Вінницької міської ради», Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 181 ”Дьонсурі”, Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області – об’єдналися в активну команду, яка мріє про країну без сміття та популяризує ідею свідомого споживання.

Ми хочемо зменшити екологічний слід, який залишаємо самі та показати приклад іншим. Ми плануємо створити в наших школах екопростори для виготовлення продуктів багаторазового використання через реюз – пошив сумок-шоперів, масок, речей для домашніх тварин, предметів інтер’єру. Всі виготовлені продукти матимуть фірмовий знак та продаватимуться на спеціально створеному ресурсі в мережі Інтернет. Отримані кошти наша команда планує витрачати на розвиток даного проєкту та екологічні акції, як то озеленення міст, встановлення контейнерів для сортування сміття.


заходи проєкту

Ми готуємо серію виховних заходів з апсайклінгу для учнів наших шкіл від учнів-учасників проєкту за принципом «свій до свого по своє», тобто:

інформація викладається самими учнями, адже отримана від ровесників та однокласників, вона сприймається набагато швидше та якісніше, викликає довіру;

усі екопитання розглядатимуться максимально практично: як почати сортувати сміття вдома, як доглядати за будинком та собою, використовуючи біо продукцію, замість хімії, як здійснити шопінг без кульків;

будуть наведені дієві практики екосвідомого життя: мотивуватимемо позитивними досвідами боротьби зі сміттям інших українців, флешмобами, проведенням ярмарок, аукціонів, еко-днів, адже, серед усього різноманіття чинників, вирішальний і безпосередній вплив на формування екологічної свідомості здійснюється саме через соціальне середовище.

Для успішної реалізації проєкту нам потрібні контейнери для збору текстильних відходів, швейні машинки, оверлоки та багатофункціональні термопреси для сублімації.